Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Lubię Słodkie Słone. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Tomasz
14 cze 2026 o 15:42
bardzo pysznie, jakosciowo petarda, szybka dostawa. dziekuje i polecam
Ewelina
13 cze 2026 o 19:59
Wszystko przepyszne a dostawa ekspresowa
Angelika
4 cze 2026 o 20:00
Frytki bardzo dobre, ale Tortilla zostawia wiele do życzenia. Niestety cena jest nieadekwatna do jakości. Długi czas oczekiwania.
Grzegorz
1 cze 2026 o 20:49
Burgery jak zawsze najlepsze..
Sebastian
23 kwi 2026 o 15:50
Burger i placki super frytki takie sobie bywały lepsze
Roksana
11 kwi 2026 o 18:49
Turbo kura bez jalapeno zawsze idealna. Polecam ;) !!!