LUBIę SłODKIE SłONE

Ostatniaopinia


5 gwiazdek z 603 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Lubię Słodkie Słone. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

14 cze 2026 o 15:42 bardzo pysznie, jakosciowo petarda, szybka dostawa. dziekuje i polecam
13 cze 2026 o 19:59 Wszystko przepyszne a dostawa ekspresowa
4 cze 2026 o 20:00 Frytki bardzo dobre, ale Tortilla zostawia wiele do życzenia. Niestety cena jest nieadekwatna do jakości. Długi czas oczekiwania.
1 cze 2026 o 20:49 Burgery jak zawsze najlepsze..
23 kwi 2026 o 15:50 Burger i placki super frytki takie sobie bywały lepsze
11 kwi 2026 o 18:49 Turbo kura bez jalapeno zawsze idealna. Polecam ;) !!!